Valoda: Latviešu
Valoda:

Biznesam

Thermos


THERMOS® zīmola produkcija ar Jūsu logotipu

Jums ir iespēja iegādāties kvalitatīvu produkciju no zīmola THERMOS® vai ThermoCafe™ ar Jūsu kompānijas logotipu, kurš izstrādāts ar ātru, drošu un kvalitatīvu lāzergravēšanas metodi. Ja esat ieinteresēti un  lai saņemtu piedāvājumu, lūdzam sazināties ar mums.

Logo

 


Kompānijas THERMOS® produkcija tiek plaši izmantota komerciālos nolūkos visā pasaulē. Uzticamība – galvenais jebkura pakalpojuma nosacījums un šajā ziņā THERMOS® nav līdzīgu!

Mūsu termosos pasniedz aukstos un karstos dzērienus uz jahtām un kuģiem, lidmašīnās un viesnīcās. Mūsu zīmola produkciju aktīvi izmanto kompānijas, kas piedāvā ēdienu piegādi mājās un keiteringu.

THERMOS® palīdzēs padarīt arī jūsu biznesu daudz vienkāršāku un efektīvāku. Mūsu konsultanti ar prieku dosies pie jums un veiks īsu produkcijas paraugu prezentāciju, pēc kuras jūs varēsiet izvēlēties sev nepieciešamos termosus no kataloga, kurā ir vairāk kā 600 vienību. Jebkurš jūsu izvēlētais modelis var tikt izgatavots, ņemot vērā jūsu vēlmes, individuālo stilu, logotipu un korporatīvās krāsas.


Biznesam

 


 

Partneru programma

Esam kļuvuši par zīmolu THERMOS® un ThermoCafe™ oficiālajiem pārstavjiem Baltijas teritorijā. Mūsu uzņemums piedāvā pārdošanai plašu modeļu klāstu. Lai uzzinātu sadarbības noteikumus, lūdzam sazināties ar mums nosūtot epastu, kurā norādīts kādi modeļi Jūs interesē, produktu skaits un pārdošanas metodes. Mēs nekavējoties sazināsimies ar Jums un piedāvāsim izdevīgus sadarbības noteikumus.