Valoda: Latviešu
Valoda:

Cienījamais pircēj,

Apsveicam Jūs ar THERMOS® brenda kvalitatīvā produkta iegādi. Pirms lietošanas lūdzam uzmanīgi iepazīties ar lietošanas un kopšanas instrukciju.

GARANTIJA

uz Jūsu iegādāto termosu, termokrūzi vai termosomu, kā arī uz šo preču detaļām uz visu garantijas laiku, kas norādīts preces aprakstā un stājas spēkā no pasūtījuma noformēšanas brīža. Mēs garantējam, ka produkts tika izgatavots bez defektiem un saglabās savu funkcionalitāti visu garantijas laiku. Gadījumā, ja esat pamanījis defektu, kurš nav minēts tālāk norādītajā sarakstā, lūdzam nosūtīt Jūsu produktu un pirkuma čeku pa pastu SIA ALTSTAR, Bukaišu iela 12b - 219, Rīga, LV-1004, Tel +371 22103040Mēs apņemamies 30 dienu laikā no preces saņemšanas brīža, pēc mūsu ieskatiem, veikt preces remontu, aizvietot to, vai atgriezt Jums naudu, ja Jūsu pamanītais defekts atbilst garantijas noteikumiem.

Uzmanību!

Garantija NAV spēkā uz:

1. Laku, krāsu, logotipu, gravējumu un uzlīmēm
2. Mehāniskajiem defektiem
3. Defektiem, kuri izraisīti pircēja vainas dēļ
4. Defektiem, kuri izveidojušies neievērojot lietošanas un kopšanas instrukciju.
5. Gadījumos, ja prece atgriezta bez pirkuma čeka. 

Lai uzzinātu sīkāku informāciju par to, ko darīt gadījumā, ja prece neatbilst līgumam (sniegtajam aprakstam par preci) vai tā sabojājas, sazinieties ar mums pa tālruni (+371) 22103040 vai e-pastu info@termoss.lv Mēs Jūs uzklausīsim un kopīgi meklēsim risinājumus. Prasījuma pieteikuma veidlapu varat ielādēt šeit.


Jums ir tiesības izmantot LR MK izdotajā Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta pirmajā daļā noteiktās atteikuma tiesības un atgriezt preci 14 kalendāro dienu laikā no preces piegādes brīža, nepaskaidrojot atgriešanas iemeslu (gan gadījumos, kad prece Jums vienkārši nepatīk, gan kad prece ir bojāta).
Izmantojot atteikuma tiesības, Jums jāņem vērā, ka preci Jums ir jāatgriež par saviem līdzekļiem 14 dienu laikā no dienas, kad esat saņēmis sūtījumu.
Par atsevišķiem gadījumiem zvaniet uz mūsu kontakttālruni (+371) 22103040.


Atteikuma tiesību izmantošanas un preču atgriešanas gadījumā, lūdzam ņemt vērā, ka:

- atteikuma tiesību izmantošanas termiņā Jums ir tiesības preci lietot tiktāl ciktāl tas nepieciešams preces pārbaudei (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā);

Jums prece jānosūta atpakaļ bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preci nosūtīsiet atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām;

- preci jāatgriež nesabojātā, nesasmērētā iepakojumā;

- atgrieztajai precei ir jābūt pilnā tās komplektā;

- prece jānosūta atpakaļ kopā ar pirkuma čeku un atteikuma veidlapu;

- par pilnu preces sakomplektēšanu un iepakošanu atbild pircējs.

Ja neesat ņēmis vērā kādu no augstāk minētajiem punktiem, mēs paturam savas tiesības nepieņemt preci atgriešanai vai maiņai.

Transporta izdevumus, kuri saaistīti ar preces piegādi līdz servisa centram un atpakaļ pie pircēja, sedz pircējs.


t_logo_100