Valoda: Latviešu
Valoda:

Personas datu aizsardzības un izmantošanas politika

Vispārīga informācija
Personīgās informācijas konfidencialitāte mums ir ļoti svarīga. Mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu mūsu tīmekļa vietnē apstrādāto personas datu drošību un konfidencialitāti. Apmeklējot mūsu vietni www.termoss.lv, veicot pasūtījumu vai ievadot personīgo informāciju mūsu mājaslapā (piemēram, vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasts, adrese vai cita personīgā informācija), jūs piekrītat šiem noteikumiem un nosacījumiempersonīgāsinformācijas izmantošanai.

Sīkdatņu izmantošana
SIA „ALTSTAR” apzināti neizmanto sīkfailus, taču mēs nevaram garantēt, ka trešās puses neizmantos sīkfailus, piemēram, tīmekļa vietnes platformu, pārlūkprogrammu vai trešo pušu tīmekļa vietnes, kurās tiek sniegti pakalpojumi. Personīgodatu lietošanas politikas noteikumi un saturs var mainīties bez iepriekšēja brīdinājuma. Lūdzu, regulāri apmeklējiet šo sadaļu.

Informācija, ko mēs saņemam par jums
Jūs varat apmeklēt mūsu tīmekļa vietni informatīvos nolūkos, lai iepazītos ar mūsu mājaslapas produktiem vai citām sadaļām, nesniedzot personīgo informāciju par sevi.Pērciet preces mazumtirdzniecības veikalos, kā arī no mūsu partneriem (detalizēta informācija atrodama sadaļā „Kur iegādāties”). 
Ja vēlaties veikt pasūtījumu mūsu mājaslapā, noformējot pasūtījumu, mēs lūdzam jūs atstāt minimālo nepieciešamo informāciju par sevi, lai mēs varētu apstrādāt jūsu pasūtījumu, nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu un piegādāt iegādāto produkciju pa pastu uz jūsu norādīto piegādes adresi.

Lai veiktu pasūtījumu, lūdzam jūs atstāt šādu informāciju:
Vārds, uzvārds
Kontakttālrunis
E-pasta adrese
Precīza piegādes adrese (pilsēta vai pagasts, novads, pasta indekss, valsts)

Pēc vēlēšanās un/vai ja vēlatiesnoformēt pasūtījumu juridiskai personai:
uzņēmuma nosaukums
reģistrācijas numurs
faksa numurs


Kā mēs izmantojam šo informāciju:
Pircēja vārds un tālruņa numurs tiek izmantots, lai, nepieciešamības gadījumā, būtu iespējams ar jums sazināties, kā arī, lai noformētu pasūtījumu uz jūsu vārdu. E-pasta adrese tiek izmantota kā papildu saziņas metode, kā arī, lai nosūtītu pasūtījuma apstiprinājumu un/vai rēķinu par maksājumu, kā arī lai nosūtītu maksājuma apstiprinājumu, kā arī paziņotu, ka jūsu pasūtījums ir izsūtīts. Precīza adrese, tostarp pilsēta vai pagasts, novads, pasta indekss un valsts, ir nepieciešama, lai jūs varētu noformēt pasūtījumu, bet mēs − piegādāt preci uz norādīto adresi. Pēc vēlēšanās un/vai ja vēlaties noformēt pasūtījumu juridiskai personai, lūdzam norādīt uzņēmuma nosaukumu un reģistrācijas numuru. Tas ļaus veikt apmaksukā juridiskai personai. Faksa numurs (neobligāti) tiek norādīts, kā papildu saziņas kanāls.

Personas datu dzēšana
Ja vēlaties, lai jūsu dati tiktu rediģēti vai dzēsti, lūdzu, nosūtiet e-pastu ar precīzu vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru un e-pasta adresi.

Personas datu pārsūtīšana trešajām personām
Mēs nenododam personas datus trešajām personām, izņemot gadījumus, kad tas nepieciešams, lai sniegtu pakalpojumu, vai arī tas paredzēts Latvijas Republikas likumdošanā. Piemēram, pakalpojumu sniegšana: ja klients izvēlas preci saņemt pats vai,veicot pasūtījumu, izvēlas apmaksu veikt ar karti vai caur internetbanku.

Atgādinām, ka klientam ir alternatīva iespēja iegādāties preces mazumtirdzniecības veikalos no mūsu partneriem (detalizēta informācija atrodama sadaļā „Kur iegādāties”) vai apmaksājot rēķinu par pasūtījumu, veicot bankas pārskaitījumu.


Mēs neesam atbildīgi par klientu personīgo datu konfidencialitāti trešo pušu vietnēs. Tas attiecas arī uz trešo personu vietnēm, kuras pieejamas mūsu tīmekļa vietnē izvietotajās saitēs. Mēs iesakām iepazīties ar trešo personu mājaslapās izvietoto privātuma politiku un personas datu aizsardzību.