Valoda: Latviešu
Valoda:

Kā izvēlēties termosu

Vēlaties iegādāties termosu, taču esat apjucis no lielās izvēles? Mēs varam jums palīdzēt.

Patiesībā, lai izvēlētos piemērotāko modeli, jums jāatbild uz trim vienkāršiem jautājumiem un jāatrod termoss, kas atbilst jūsu parametriem pēc apraksta.

Kādiem mērķiem nepieciešams termoss?
Cik ilgi nepieciešams saglabāt ēdienu un dzērienu temperatūru?
Vai termoss būs nepieciešams tikai jums vai visai ģimenei?

Visi termosi atšķiras pēc termoizolācijas tehnoloģijas, vāka tipa, tilpuma un materiāliem, no kuriem tie izgatavoti.

 


Termoizolācija

Vienkāršākais termosa veids ir trauks (pudele) bez termoizolācijas. Šādi termosi saglabā siltumu ne vairāk par 2 stundām. To virsma kļūst karsta vai auksta atkarībā no pildījuma, kas liecina par zemajām termoizolācijas īpašībām.

Nākošā kategorija ir termosi, kas kā izolāciju izmanto putas (tajos nav vakuuma). Arī tiem ir zemas termoizolācijas īpašības, kas ļauj saglabāt siltumu vai aukstumu ne vairāk par 3-5 stundām.

Ir arī vakuuma termosi ar stikla kolbu. Šādi termosi spēj saglabāt siltumu vai aukstumu līdz pat 24 stundām, tomēr tie ir smagāki un ar mazāku triecienizturību.

Un pēdējā kategorija – visu testu līderi – vakuuma termosi no nerūsējošā tērauda. Tie saglabā siltumu vai aukstumu līdz 24 stundām. Šie termosi ir universāli, jo aizņem maz vietas, tos vienkārši kopt un var droši izmantot pat ekstremālos apstākļos.


Vāka tips

Ir divu veidu vāki: aizgriežamie un automātiskie, kas atveras/aizveras, nospiežot vienu pogu. 

Tiem, kam ir svarīgi maksimāli ilgi saglabāt produktu vai dzērienu nepieciešamo temperatūru termosā, mēs iesakām izvēlēties modeļus ar aizgriežamo vāku, jo tie ir hermētiskāki. Savukārt tie, kas dod priekšroku ātrumam un vieglumam, novērtēs to, cik vienkārši izmantot automātiskos vākus, kurus var atvērt un aizvērt ar vienu pirkstu.


Termosa tilpums

Izvēloties tilpumu svarīgi ņemt vērā mērķus, kādiem iegādājaties termosu un to, cik ilgi to izmantosiet, kā arī cilvēku skaitu, kas lietos termosu.

Jo lielāks termosa tilpums, jo labāk tas saglabā dzērienu vai produktu temperatūru.

Lai sīkāk iepazītos ar termosu, somu un krūžu modeļiem, lūdzu, dodieties uz mūsu internetveikalu, kur esam apkopojuši labāko no THERMOS® klāsta. Ja jums vēl joprojām ir jautājumi, jūs varat tos uzdot mūsu konsultantiem.