Valoda: Latviešu
Valoda:
Termosi

ThermoCafe™ by THERMOS® 0.7L

ThermoCafe™ by THERMOS® 0.7L

0,00 €

ThermoCafe™ no THERMOS® - tas ir zīmola nosaukums lieliskas vērtības produkcijai, kuras ražotājs ir kompānija THERMOS®


ThermoCafe™ izstrādājumi ar vakuumizolāciju no nerūsējošā tērauda – tās ir spilgtas, stilīgas un praktiskas termorkūzes un termosi jūsu komfortam un ērtai pārnēsāšanai. No svaigiem, vēsiem augļiem līdz pat karstai, aromātiskai kafijai: jūsu dzērieni un uzkodas saglabās ideālo temperatūru līdz pat 12 stundām. Jebkurā vietā. Jebkurā laikā.


Šis 0,7L termoss ir lielisks ikdienas lietošanai gan dienas laikā, gan naktī, gan esot ceļā, pie dabas vai vienkārši mājās izvēloties malkot aromātisku tēju. Šis modelis ir ļoti populārs jauno māmiņu vidū, lai saglabātu ūdeni karstu visas nakts garumā.


Ērts korķis-iespējams atvērt izmantojot vienu roku. Pēc savas specifikācijas un raksturojuma termoss ir ļoti ērti izmantojams ikdienas lietošanai, tādēļ arī tāds termosu sērijas nosaukums "Everyday". 


ThermoCafe™ no THERMOS® nodrošina vairāk: vairāk vērtību, vairāk kvalitātes un Leģendāra THERMOS® zīmola atpazīstamību.


Specifikācija

Details

• Dubulto sienu vakuuma izolācija saglabā karstu vai aukstu temperatūru

• Izturīga nerūsējošā tērauda iekšpuse un ārpuse

• Nerūsējošā tērauda krūze

• Ērts korķis-iespējams atvērt izmantojot vienu roku

• Saglabā dzērienu karstu lidz 12h, aukstu lidz 18h.

• 2 gadu garantija

• Krāsa: nerūsējošais tērauds

• Tilpums: 0,7L

• Izmeri: 29cm x 8.7cm (augstums x diametrs)

  

Atsauksmes

 1. Цена - Качество Atsauksmi uzrakstīja Антон
  Cena
  Kvalitāte

  Хорошо держит, заявленное время держит точно, может даже дольше, если не открывать. Легкий. Спорная пробка,с одно стороны удобно,с другой стороны посомтрим насколько ее хватит. (Publicēta 21.04.15)

 2. Lielisks termoss- iesaku! Atsauksmi uzrakstīja Iveta
  Cena
  Kvalitāte

  Esmu sajūsmā par šo termosu! Sāku lietot , lai uzturētu ūdeni pietiekoši siltu bēbīšu piena maisījuma pagatavošanai- ielēju tikko uzvārītu ūdeni aptuveni sešos- septiņos vakarā un atstāju uz visu nakti , lai deviņos no rīta ātri varētu pagatavot maisījumu- pirmajā reizē bij milzīgs pārsteigums, ka deviņos no rīta ūdens termosā bij tik karsts , ka vajadzēja pudelītē ielieto ūdeni atdzesēt līdz vajadzīgajai t zem auksta ūdens un nākošajai pudelītei , kas bij jāgatavo uz pusdienu devu ūdens vēl arvien bij maisījumam vajadzīgajà t. Vnk ērtāk nevar vēlēties!! Tagad termosu izmantojam mežrozīšu augļu tējas pagatavošanai- lieliski ievelkas nakts garumā un no rīta karsta tēja gatava!!!!! Mēs ar vīru pat esam sākuši visiem draugiem , radiem dāvināt šos termosus! Lieli fani tā teikt! :) (Publicēta 07.02.15)

Atstājiet savu atsauksmi

Rakstīt atsauksmi

ThermoCafe™ by THERMOS® 0.7L

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 zvaigzne 2 zvaigznes 3 zvaigznes 4 zvaigznes 5 zvaigznes
Cena
Kvalitāte