Valoda: Latviešu
Valoda:
Termosi

THERMOS® Stainless King 0.5 L

THERMOS® Stainless King 0.5 L

0,00 €
Sērija Stainless King – tie ir premium klases termosi un termokrūzes ar oriģinālu dizainu un no sevišķi izturīgiem materiāliem. Mūsu termosi iztur visekstremālākos apstākļus un spēj nodrošināt jūs ar karstu ēdienu vai dzērieniem maksimāli ilgi gan ceļojumos, gan zemledus makšķerēšanā, gan slēpošanas kūrortā.


Mūsu godalgotā Vakuumizolācijas THERMAX™ tehnoloģija novērš temperatūras izmaiņas, veidojot dziļu vakuumu starp divām sienām no nerūsējošā tērauda. Tādējādi tiek sasniegts optimāls efekts: nemainot virsmas temperatūru termoss saglabā ēdienus un dzērienus karstus vai aukstus, unikālās termoizolācijas tehnoloģijas nodrošina augstus rādītājus, saglabājot siltumu un aukstumu ilgāk kā citu ražotāju produkcija.  

Pagriezt un ieliet” korķis ir ļoti ērts ikdienas lietošanai, tas nozīmē, ka termosa korķis nav pilnībā jāatskrūve un jānoņem, lai lietotu Jūsu izvēlēto dzērienu, vienkārši pagrieziet korķi norādītajā virzienā un baudiet dzērienu.Šī ir visuzticamākā termosu sērija: visu testu līderi un tas, ko aizvien izvēlas profesionālie sportisti un ekstrēmo sporta veidu cienītāji. Stainless King no THERMOS® jūs nekad nepievils un kļūs par lielisku dāvanu jums tuviem cilvēkiem.


Tumši zilā krāsa ir pēdējais papildinajums Stainless King kolekcijai. Šī ir visvairāk pārdotākā kolekcija visā pasaulē.


Specifikācija

Details

•     Unikālās vakuuma thermaxtermoizolācijas tehnoloģijas nodrošina augstus rādītājus, saglabājot dzērienu karstu vai aukstu.

•     Izturīga nerūsējošā tērauda iekšpuse un ārpuse

•    „Pagriezt un ieliet” korķis ļaus Jums lietot dzērienu, nenoņemot korķi

•     Izolēta nerūsējošā tērauda krūze

•     Saglabā dzērienu karstu 12h un aukstu līdz pat 24h

•     2 gadu garantija

•     Krāsa: tumši zila

•     Tilpums: 0,5L

•     Izmēri: 24,4cm x 7,6cm x 7,6cm (augstums x platums x diametrs)


Atsauksmes

  1. качественный термос Atsauksmi uzrakstīja Валерий
    Cena
    Kvalitāte

    очень качественный маленький термос для одного человека. Если брать для семьи или походов, то лучше выбрать обьем 1.2 л (Publicēta 04.02.15)

Atstājiet savu atsauksmi

Rakstīt atsauksmi

THERMOS® Stainless King 0.5 L

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 zvaigzne 2 zvaigznes 3 zvaigznes 4 zvaigznes 5 zvaigznes
Cena
Kvalitāte