Valoda: Latviešu
Valoda:
Termosomas

THERMOS® Classic 17L

THERMOS® Classic 17L

Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

18,00 €

Lieliski piemērtota piknikam pie dabas, pludmales sezonai, produktu pārvadāšanai automašīnā, makšķerniekiem, kā arī māmiņām ar bērniem, lai produkti tiktu saglabāti svaigi maksimāli ilgi. 
Kompānijas THERMOS® termosomu savdabīgums slēpjas ekskluzīvajā izolācijas tehnoloģijā IsoTec™, pateicoties kurai tiek sasniegts lielisks izpildījums temperatūras saglabāšanai. IsoTec™ tehnoloģija tā ir daudzslāņu struktūru izolācija, kura sastāv no 6mm bieza slēgto šūnu polietilēna (PE), kurš atrodas starp ārējās kārtas izturīga tekstila un PVC kārtas, kā arī papildus ārējās mitruma atgrūdošās kārtas no PVC.


Šīs līnijas termosomas atšķiras ar ērtu pārnēsāšanu un kompaktu uzglabāšanu. Visi modeļi izgatavoti klasiskajā pelēki-melnā krāsā. Somas aprīkotas ar ērtām sietiņu kabatām ārpusē un regulējamu pleca siksnu ērtai pārnēsāšanai. Klasiskas krāsas, funkcionalitāte un optimāla cena praktiskiem cilvēkiem, kuri novērtē komfortu.


THERMOS® siltumizolācijas izstrādājumi tiek veidoti ar augstākās kvalitātes izolācijas tehnoloģiju. Uzglabājot pārtiku ilgāk vēsu, palīdz izvairīties no kaitīgo baktēriju augšanas riska.  Lietojot THERMOS® zīmola siltumizolācijas izstrādājumus, Jūsu ģimenes locekļi var būt pārliecināti, ka uzturā lietojat augstas kvalitātes produktus un dzērienus.Specifikācija

Details

Lieliskā IsoTec™ izolācija saglabā ēdienu svaigu
Izturīgs, viegli kopjams materiāls
Izgatavots no 300D un 500D bieza poliestera
Nesatur polivinila hlorīdu (PVC)
Ūdens necaurlaidīgs materiāls no ārpuses
Hermētiskā iekšējā odere PEVA – nelaiž cauri siltumu
Regulējama plecu siksna
Papildus kabata priekšpusē
Tilpums: 17L
Izmēri: 25,5cm x 21,5cm x 28cm
Krāsa: pelēka
Garantija: 2 gadi

Atsauksmes

  1. Uzrakstīt pirmo atsauksmi par šo preci

Atstājiet savu atsauksmi

Rakstīt atsauksmi

THERMOS® Classic 17L

Sniedziet savu vērtējumu šai precei. *

  1 zvaigzne 2 zvaigznes 3 zvaigznes 4 zvaigznes 5 zvaigznes
Cena
Kvalitāte

Saistītās preces