Valoda: Latviešu
Valoda:

Kāpēc THERMOS®

 THERMOS

history1


Mūsu dzīve sastāv no sīkumiem. Un tieši sīkumi nosaka dzīves kvalitāti. 
Ērti apavi garai pastaigai... Nejaušs garāmgājēja smaids... Malks karstas, aromātiskas tējas lietainā dienā... Vēsas sulas sniegtais atspirdzinājums, pastaigājoties pa mežu vasarā.
Nu jau vairāk kā 110 gadus kompānija THERMOS® rūpējas par to, lai jūsu dzīvē būtu vairāk šādu patīkamu sīkumu. Uzticami un droši, stilīgi, mūsdienīgi un oriģināli zīmola Thermos produkti ļauj saglabāt siltos ēdienus un dzērienus siltus, savukārt aukstos produktus – maksimāli ilgi aukstus. Daudzkārtēji rekordi un vienmēr pirmās vietas temperatūras saglabāšanas testos – mūsu lepnums un tas, kas atšķir mūs no visiem pārējiem ražotājiem.

THERMOS® ir bijis daudzu cilvēku sasniegumu liecinieks: piedalījies brāļu Raitu lidojumos un dažādās ekspedīcijās uz Arktiku, Dienvidpolu un Āfriku. Taču pats galvenais – THERMOS® padarījis miljoniem cilvēku dzīves vienkāršākas, ērtākas un patīkamākas.
 


 110 KVALITĀTES GADU

Zīmola simts gadu vēstures pamatā ir nekas cits kā kvalitāte. Mēs rūpīgi izvēlamies labākos un drošākos materiālus, kas tiek testēti neatkarīgās laboratorijās un atbilst visiem Eiropas un pasaules standartiem. Parādoties agrāk par ledusskapjiem, jau no 1904. gada Thermos ir industrijas labākais paraugs un uzstāda augstus standartus visiem pārējiem ražotājiem.

Nemainīga kvalitāte, tehnoloģiskās inovācijas un pastāvīga sortimenta papildināšana ar jauniem produktiem ļauj mums būt nozares līderiem un nodrošināt mūsu termosiem garantiju līdz pat pieciem gadiem.
 

IDEĀLA TEHNOLOĢIJA

Mūsu godalgotā Vakuumizolācijas THERMAX™ tehnoloģija novērš temperatūras izmaiņas, veidojot dziļu vakuumu starp divām sienām no nerūsējošā tērauda. Tādējādi tiek sasniegts optimāls efekts: nemainot virsmas temperatūru termoss saglabā ēdienus un dzērienus karstus vai aukstus līdz 24 stundām. Unikālās termoizolācijas tehnoloģijas nodrošina augstus rādītājus, saglabājot siltumu un aukstumu ilgāk kā citu ražotāju produkcija.


 RŪPES PAR VESELĪBU

Mūsu produkcija nesatur kaitīgo ķīmisko vielu Bisfenolu A (BPA), kurš jau sen tiek kritizēts starptautiskā līmenī, tomēr joprojām tiek izmantots daudzos izstrādājumos. Mūsu produkcija piemērota lietošanai pat jaundzimušiem bērniem, kuri ir sevišķi jūtīgi pret šo ķīmisko vielu. BPA iedarbība izraisa nopietnas slimības un, lai arī zinātniskie pierādījumi vēl nav pilnībā apkopoti, Thermos jau šodien ir atteicies no šīs vielas izmantošanas ražošanā. 

ZAĻĀ PIEEJA

Pateicoties THERMOS®, mūsu planēta netiek piesārņota ar miljoniem plastmasas krūzīšu. Vairāk kā 100 pasaules valstīs, kurās pazīst THERMOS®, ieejot take-away kafejnīcās ļaudis lūdz ieliet viņiem tēju vai kafiju personīgajā termokrūzē. Tādā veidā viņi rūpējas par planētu un ir pārliecināti, ka iegādātais dzēriens būs silts arī vairākas stundas pēc pirkuma. Kopā mēs varam padarīt šo pasauli labāku!
 

PLAŠS KLĀSTS

Tirdzniecības zīmes THERMOS® produkcija ir pieejama jau vairāk kā 115 pasaules valstīs. Mēs priecājamies, ka šodien tā beidzot parādās arī Baltijā. Mēs esam gatavi jums piedāvāt labāko no plašā THERMOS® sortimenta gan privātai, gan komerciālai lietošanai. Vispopulārākās termosu sērijas ikdienas lietošanai, tai skaitā premium klases preču līnija, kā arī termokrūzes un termosomas dažādām vajadzībām.   THERMAXSvarīgs siltums. Svarīgs aukstums. Svarīgs Thermos®. 

110y